Водостічна система Struga

0

Водостічна система – це елемент даху, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи. Сталева водостічна система Struga – це кращий вибір, який враховує всі ознаки ефективної системи водовідведення.

Ми пропонуємо водостічні системи Struga (виробництво – Польща), які вважаються одним з найбільш якісних і надійних водостічних систем у Європі.

Водостічна система Struga виготовляється з високоякісної сталі виробництва шведського концерну SSAB, яка забезпечує твердість, пластичність і міцність всіх елементів системи. Двостороннє покриття 35мкм гарантує захист від вигорання і зміни кольору. Не деформується під час згинання і монтажу. Забезпечує високу пропускну здатність.

Доступний у 11 кольорах:

Наш продукт – винятковий в масштабі Європи.
Водостічна система “Struga” – це новаторський підхід до мистецтва проектування систем водовідведення. Вводячи інноваційні рішення, ми залишали перевірені рішення і таким чином створили систему, елементи якої зручно монтуються. Металева система “Struga” підходить до будь якої скатної покрівлі. Завдання системи “Struga” – швидке та ефективне відведення тисячі літрів води і естетична інтеграція з покрівлею. Водостічна система “Struga” виробляється відповідно до європейських будівельних норм PN-EN 1462 і PN-EN 612. Весь процес виробництва реалізується на базі норми Системи менеджменту якості ISO 9001: 2008.

СИРОВИНА

Система “Struga” виробляється тільки із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн – це світовий лідер у виробництві високотривкої сталі.

Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, навіть 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржи, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 – 1,25 мм.

Cталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS товщиною 35 мкм з кожного боку.

Покриття Prelaq RWS відзначається багатьма перевагами:
  • Виняткова товщина лаку листової сталі Prelaq RWS та використані при її виробництві полімерові зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.
  • Нова технологія лаку спричинилася до того, що він краще зберігається в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.
  • Стійкість до згинання – це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.

Водостічна система “Struga” виробляється у одинадцяти варіантах кольорів, з яких можна старанно вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть ваш коментар!
Please enter your name here