Покрівельні саморізи GUNNEBO

0
Компанія «Gunnebo Industrier» протягом багатьох років є найбільшим постачальником сталевих дротів, канатів, ланцюгів, кріпильних матеріалів, сіток та ін Ці вироби відрізняються найвищою якістю, яке суворо відповідає заданим скандинавським стандартам.
У промислових процесах використовуються тільки першокласні сировинні матеріали, які обробляються сучасним обладнанням. Всі вимоги до стандартів якості та процедур дотримані та враховані, так як хоч найменше відхилення у виробництві може призвести до втрати якості, а значить і іміджу. На завершальній стадії будь-якого технологічного процесу, за допомогою спеціальних діагностованих приладів, проводиться жорстка перевірка виробів за всіма параметрами і властивостями. Найзначніші і головні промислові підрозділи компанії «Gunnebo Industrier» мають необхідні сертифікати, які свідчать про гарантії якості. Всі документи представлені в системі стандартів, які гарантують: надійність постачальника і його компанії, встановлюють вимоги до системи екологічного менеджменту, а також PN-N 18001:2004, OHSAS 18001:1999.
Покрівельний самосвердлувальний саморіз по металу 4,8 х 19 мм з гумовою прокладкою, яка запобігає протіканню. Застосовується для монтажу профнастилу в металевий каркас. На кінці саморіза знаходиться бур, якій дозволяє просвердлювати отвори в металі за допомогою шуруповерта. Розмір головки 8 мм.
Покрівельні саморізи для дерева 4,8 × 35 мм виробництва Gunnebo (Польща). Має шайбу з гумовою прокладкою, яка запобігає затікання води в отвір від саморізів. На кінці різьби розташований бур, який з легкістю свердлить тонколистовой метал. Головка шестигранна, 8 мм. Це дає можливість використовувати шуруповерт з магнітною битою для швидкого монтажу листів металочерепиці або профнастилу. Довжина саморіза розрахована спеціально для обрешітки з дошки 30 мм, яка найчастіше використовується покрівельниками. Завдяки грубій різьбі, саморіз міцно тримається в деревині.
Саморізи, на відміну від металочерепиці, мають колірну шкалу RAL в кольорах і відтінках, наближених до RR. Підібрати потрібний колір можна по таблиці нижче.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ (НАЯВНІСТЬ УТОЧНЮЙТЕ)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть ваш коментар!
Please enter your name here