Металопрофіль T-12 Plus

4

Металопрофіль Т-12 Plus виготовлений з оцинкованого листа товщиною 0,5 мм (Польща), 0,52 мм (Німеччина) з нанесеним зовні кольоровим шаром лакофарбового покриття. Завдяки даним характеристикам ідеально підходить як для покрівельних робіт, так і для зведення парканів (заборів), воріт.

Загальна висота хвилі 12 мм надає листу достатньо великої жорсткості та міцності при збереженні оптимальної ваги листа для використання у будівельних роботах. Враховуючи ряд даних переваг у поєднанні з відомими виробниками Польщі та Німеччини даний вид продукції набув великої популярності у застосуванні. Також завдяки великому вибору кольору матеріалу – профнастил Т-12 Plus ідеально підійде до дизайну вашого будинку.

За рахунок новітніх технологій, з допомогою яких надається довготривала стійкість до зовнішніх умов (цинкування листа) даний вид матеріалу набув великої популярності. Різноманітна кольорова гамма дає вам змогу підібрати саме те, що найбільш підходить до дизайну вашого будинку. Форма металопрофілю оптимально розрахована для надання жорсткості і міцності листу із збереженням достатньо невеликої ваги.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Висота хвилі матеріалу: 12 мм;
Країна виробник покрівлі – Польща;
Метал виробництва: Німеччина, Польща, Словаччина, Китай;
Покриття: Глянець, Мат;
Товщина металу: 0,5 мм, 0,52 мм;
Корисна ширина листа металу: 112 см;
Повна ширина листа металу: 116 см;
Довжина листа металу: від 100 до 600 см;
Вага 1м²: 4,5 кг;
Лакофарбове покриття: 25/35 мкм
Вміст цинку: від 230 до 275 г/м².

 

4 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть ваш коментар!
Please enter your name here