Комплектуючі до покрівлі

0

КОНЬОК НАПІВКРУГЛИЙ

Коньок напівкруглий закриває собою гострі кути стику металочерепиці, та забезпечує захист від потрапляння вологи, сприяє кровельній вентиляції, а також виконує декоративну функцію.


КОНЬОК ТРИКУТНИЙ

Коньок трикутний закриває собою гострі кути стику металопрофіля, та забезпечує захист від потрапляння вологи, сприяє кровельній вентиляції, а також виконує декоративну функцію.


ЗАГЛУШКА НА КОНЬОК

Заглушка під напівкруглий або трикутний коньок застосовується для закриття простору на кінцях конька, що забезпечує захист від потрапляння вологи.

 


ЄНДОВА ВЕЛИКА

Єндова велика встановлюється на відкритих кутах стику покрівлі під металочерепицею та металопрофілем. Виконує захисну функцію від потрапляння вологи.

 


ЄНДОВА ДЕКОРАТИВНА

Єндова велика встановлюється на відкритих кутах стику покрівлі над металочерепицею та металопрофілем. Виконує захисну та декоративну функцію.

 


ВІТРОВА ЗОВНІШНЯ

Вітрова планка закриває торець покрівлі, де проглядається обрешітка і надає покрівлі завершений вигляд. В наявності також є вітрова планка внутрішня, яка відрізняється від зовнішньої, своїм останнім загином під софіт, а не на зовні.


ПІДРИНВОВА(ЛОБОВА) ПЛАНКА

Планка лобова застосовується для кріплення софіта, профнастилу, вагонки. Лобова планка встановлюється на лобову дошку до монтажу водостічної системи. Лобова служить для захисту лобової дошки від потрапляння волги, а також дозволяє надати покрівлі закінчений і привабливий вигляд.


ПРИСТІННА ПЛАНКА

Пристінна планка ставиться на покрівлю в місцях примикання її до вертикальних поверхонь(наприклад, димохід) у цілях запобігання затікання води на стиках.


СНІГОЗАТРИМУВАЧІ

Снігозатримувачі – це спеціальна система, яка встановлюється на покрівлі і призначена для утримання снігу та запобігає його сповзанню. Снігозатримувачі виробляють з того самого металу, що і металочерепицю, тому вони не будуть виділятись на покрівлі.


 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть ваш коментар!
Please enter your name here