Металопрофіль T-45

0

Профнастил Т-45 характеризується максимальною висотою хвилі серед декоративного фасадного та покрівельного профнастилу. Основні сфери його застосування – покрівельний матеріал для дахів з мінімальним кутом нахилу і зашивання фасадів господарських будівель і житлових будинків.

Серед інших характеристик, металопрофіль Т45 відрізняється жорсткістю на вигин і легкістю. Виробництво металопрофілю відбувається методом холодного прокату гарячоцинкованого сталевого листа. Йому надається трапецієвидна форма в поперечному розрізі і додаткові ребра жорсткості, які забезпечують легкість з одночасною міцністю готової продукції.

Фарбування профнастилу Т-45 здійснюється в залежності від сфери його використання – з широкої сторони хвилі для фасадних робіт або вузької сторони для покриття дахів. Використовувати металопрофіль Т-45 можна для широкого кола архітектурних рішень. Він гармонійно поєднується з іншими сучасними будівельними матеріалами для створення вишуканого зовнішнього вигляду і відзначається практичністю.

Особливості: точна геометрія; різноманітність колірної гами; стійкість до впливу ультрафіолету; естетичний зовнішній вигляд; малу вагу; різна довжина, що зменшує кількість відходів матеріалу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Висота хвилі матеріалу: 45 мм;
Країна виробник покрівлі – Польща;
Метал виробництва: Німеччина, Польща, Словаччина, Китай;
Покриття: Глянець, Мат;
Товщина металу: 0,5 мм;
Корисна ширина листа металу: 106 см;
Повна ширина листа металу: 110 см;
Довжина листа металу: від 100 до 500 см;
Вага 1м²: 4,5 кг;
Лакофарбове покриття: 25/35 мкм
Вміст цинку: від 230 до 275 г/м².

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть ваш коментар!
Please enter your name here